Jana Soukupová

06.06.2017

Lektorka kurzů z oblasti HR - Sebeřízení a osobní efektivita, Asertivita a řešení konfliktu, Práce s časem, Prezenční dovednosti a Finanční gramotnost etc.

Jana působí jako lektorka, konzultantka a koučka. Tyto činnosti navazují na desetiletou zkušenost z oblasti školství a osmiletou v oblasti bankovnictví. Absolvovala také roční akreditovaný výcvik profesionálního kouče a i nadále v této oblasti své vzdělání prohlubuje a rozšiřuje.

V současnosti dělí svůj pracovní čas mezi lektorskou činnost pro neziskovou organizaci zabývající se primární prevencí a vede kurzy v oblasti HR (tzv. měkké dovednosti). Podílí se rovněž na vzdělávacích projektech v rámci mateřských center.

Vystudovala magisterské studium v oboru sociální pedagogiky na MU v Brně a střední ekonomickou školu v Berouně.

Je ráda mámou jednomu dítěti. Také pečuje o dvě kočky a psa. Ve volném čase se věnuje běhu, józe, lyžování, výtvarnému umění a pití kávy.

Jana o sobě:

"Moje práce mě naplňuje díky možnosti setkávat se se zajímavými lidmi s různými pracovními a životními osudy. Dělá mi radost společné překonávání překážek, rozvíjení potenciálu a chuť klientů na sobě pracovat a rozvíjet se."